Starší žáci A – 2.kolo soutěže MSK-OLK – ve Frýdku-Místku

HBC Olomouc „A“: Házená Velká Bystřice 29 : 9 (17:5)
V prvním utkání byl naším soupeřem celek Velké Bystřice. V úvodu utkání nastoupila základní sestava,

která však velmi záhy přepustila palubovku svým kolegům k nabírání herních zkušeností a praxe. Zajímavou vsuvkou byl okamžik, kdy jsme dostali do oslabení 4:6. To se vrátila na hřiště čtveřice zkušených a vyzkoušeli si, že rychlá práce i v postupném útoku přináší své plody. Totéž jsme provedli v závěru celého utkání, jako přípravu na následný zápas.

HBC Olomouc – SKP Frýdek Místek – 31:31 (16:15)
K utkání nastoupily oba celky s velkou touhou po vítězství. Oba týmy předváděly pohlednou hru s nasazením, ve vysokém tempu a s bojovností. Žádnému se soupeřů se nepodařilo odskočit více než na dvě branky. Předváděná hra měla ohlas i v obecenstvu. Nevýhodou našich kluků bylo, že jsme neměli hráče na střídání. To co naši hráči předváděli na hřišti, týmové povzbuzování, hecování se vůbec nedá srovnat s utkáním s Kopřivnicí. Výsledek odpovídá předvedené hře obou soupeřů, i když nás trochu mrzí poslední obdržená branka, která byla velmi šťastná. Ale to ke sportu patří. Pokud kluci budou takto přistupovat k zápasům i tréninkům, máme veliký příslib do budoucnosti HBC Olomouc.

A dovětek k celému víkendu:
Základní čtveřice vzápětí cestovala do Brna pomoci mladším dorostencům. Na hřišti nezklamali, dřeli, bojovali a podíleli se na vítězné brance. JSME HBC OLOMOUC !!!!