Další vítězný zápas mladších žáků B

SENICE NA HANÉ – HBC OLOMOUC B 10:12

V neděli 17.9.2017 jsme v ranních hodinách vyrazili k našemu dalšímu zápasu do Senice na Hané. Vzhledem k nízké teplotě a stálému drobnému dešti jsme očekávali, že si vyzkoušíme palubovku v nové senické sportovní hale k čemuž bohužel nedošlo a zápas byl odehrán na venkovním hřišti. Tato skutečnost významně ovlivnila úroveň tohoto utkání.

Obě družstva se potýkala s mokrým míčem s nalepeným pískem z hrací plochy a proto jsme byli svědky velkého množství nezpracovaných přihrávek, nepovedených střel i brankářských zákroků. V první poločase bylo utkání zcela vyrovnané, oba týmy se střídaly v jednobrankovém vedení a v poločase byl stav 7:7. Nástup do druhého poločasu lépe vyšel našim klukům a drobný náskok si udrželi až do konce zápasu, který nakonec skončil 10:12 v náš prospěch a odvezli jsme si domů další 2 body. Kluci si za předvedený výkon a bojovnost zaslouží pochvalu. Věci, které se úplně nepovedly si probereme na trénincích a budeme společně pracovat na tom, aby to příště bylo zase o něco lepší. Vzhledem k Adamově nemoci nastoupil v brance Tonda a po nervóznějším začátku předvedl v brance velmi pěkný výkon a významnou měrou přispěl ke konečnému výsledku. O branky se podělili Štěpán, Tomáš, Kuba a Filip. Ke střelbě se dostali i další kluci, ale do střelecké listiny se nezapsali z celé řady důvodů (nedůraz, nepřesnost, mokrý míč či v neposlední řadě dobrý zákrok soupeřova brankáře). Věříme, že když budou kluci dále makat, tak i ty góly přijdou. Výsledné skóre úplně neodpovídá průběhu zápasu, ale díky podmínkám obě mužstva poztrácela značné množství míčů což se na výsledku podepsalo.

 Zápis z tohoto z zápasu (sestava, střelci) i ze všech předchozích a následujících soutěžních utkání najdete na stránkách OLKSH – viz odkaz ROZPIS SOUTĚŽE na hlavní stránce našeho družstva