Starší žáci A – 6.kolo soutěže MSK-OLK – v Olomouci

HBC Olomouc „A“- Házená Velká Bystřice 35 : 12 (18:7)
Po minulém kole jsme nechali vzpomínky na nepovedené minulé kolo někde v Kopřivnici a v domácím prostředí naši kluci nastoupili s obrovskou chutí.

Utkání jsme rozhodli už v prvním poločase a druhý poločas v poklidném tempu dohrávala celá lavička. Utkání kluci dovedli do úspěšného konce.

HBC Olomouc „A“ – Pepino SKP Frýdek-Místek A 35:20 (17:13)
I do druhého utkání jsme vstoupili se zdravým odhodláním a týmovým výkonem. Oproti utkání ve Frýdku jsme neztráceli v útočné fázi míče, a důsledná obrana se minutu od minuty zlepšovala. Když ji podpořil dobrým výkonem brankář, po 1.poločase jsme měli uklidňující náskok.
V přestávce jsme si ještě dodali pár cenných uklidňujících rad, což se v druhém poločase projevilo. Dominovala naše obrana, pestrá hra na útoku, kde si kluci upevnili provádění nacvičených herních situací. V druhém dějství se opět zapojila celá lavička. Velmi nás potěšil Aleš svou nádhernou brankou ze spojky, potřebuje získat sebedůvěru v této činnosti při utkáních. Skvělou tečku v závěrečných sekundách byla realizace přesné přihrávky pivotovi Štěpánovi a jeho skvělé zakončení.

Tímto utkáním jsme ukončili podzimní část soutěže. Všichni starší žáci se teď připravují na to hlavní, Žákovskou ligu, kam jsme postoupili přímo. Soutěž je časově dlouhá a startuje 7-8.12.2019. Jak bude k dispozici úplné rozlosování a soupeři, dáme hned všem vědět. Kvalifikační utkání dalších celků budou probíhat o tomto víkendu.
Jsme jeden tým, JSME HBC OLOMOUC !!!!

Zápis utkání V.Bystřice
Zápis utkání F.Místek